Jak funguje E-learningový portál STARLIT s.r.o.?


Jste na našem E-learningovém portálu poprvé? Seznamte se s ním prostřednictvím této příručky a zjistěte, co všechno vám nabízí.


Co najdete na titulní straně?

Zaměříme se na hlavní panel E-learningového portálu. Ten vám usnadňuje přístup do nejdůležitějších sekcí. Velice rychle se tak dostanete k aktuálním informacím, nabídce e-kurzů či přehledu vzorových lekcí. Pod hlavním panelem naleznete další důležité odkazy, díky kterým lze získat informace o společnosti STARLIT s.r.o., jenž je nejen poskytovatelem e-kurzů, ale zároveň také výrobcem programu pro kompletní správu nemovitostí. Můžete si zde také stáhnout demoverzi programu SSB2000 pro správu nemovitostí, který je plně funkční pro evidenci 10ti bytových či nebytových jednotek.

titulní stranaPřihlášení na E-learningový portál

Pokud poprvé vstoupíte na náš portál, nejste přihlášeni. V případě, že jste si od nás již zakoupili některý z elektronických kurzů, přihlašte se vaším uživatelským jménem a heslem, které jsme vám zaslali na e-mail.

Na portál se však můžete registrovat i sami. Registrace je zdarma a nic vás nestojí. Díky ní si můžete nastavit zasílání novinek e-mailem z jednotlivých sekcí portálu (Legislativní novinky, Články a informace apod.)

Pokud se přihlašujete poprvé, portál vás vyzve ke změně hesla. Je potřeba zadat původní heslo a dvakrát nové heslo.

změna hesla

Ve chvíli, kdy poprvé vstoupíte do e-kurzu či otevřete elektronickou příručku je potřeba souhlasit s pravidly používání stránek a zaškrtnout možnost "Ano", poté co vás portál sám vyzve.


podmínky
Pro neregistrované uživatele umožňujeme přístup do sekcí Kontroly komínů a Vzorové lekce e-kurzů. Není třeba se tedy vždy přihlašovat.

Nabídka kurzů a příruček

Na titulní stránce si můžete prohlédnout naši nabídku kurzů a příruček. Pokud kliknete na konkrétní e-kurz či příručku, budete odkázáni na stránky společnosti STARLIT s.r.o., kde lze nalézt základní informace k danému elektronickému materiálu.

dostupné kurzy


Pokud se chcete podrobně podívat na obsah jednotlivých kurzů a zajímá vás jejich cena, můžete využít také odkazu na titulní straně portálu.

Pokud vás zajímá, jak jednotlivé lekce elektronických kurzů vypadají, můžete si prohlédnout vzory jedné z lekcí, které jsou na portálu k dispozici.

vzorové lekce

Jednotlivé sekce E-learningového portálu

Pomocí odkazů na titulní straně se můžete dostat do sekce Články a informace. Zde najdete spoustu zajímavých rad, informací a doporučení, která jsou pravidelně doplňována. Pokud jste již zaregistrovaným uživatelem, můžete si tyto články nechat zasílat e-mailem. Stačí kliknout na nabídku této možnosti v levém sloupci portálu.

články

Tato sekce funguje velice obdobně. Rovněž si můžete jednotlivé informace nechat posílat e-mailem. Najdete zde odpovědi na praktické otázky, které pokládají samotní správci bytových fondů.

otázky a odpovědi


Další sekce, které lze navštívit, jsou např. Legislativní novinky či Právní poradna. Prostřednictvím právní poradny můžete pokládat dotazy na našeho právníka, který má dlouholetou praxi v oblasti bytového práva. Na jednoduché dotazy vám odpoví zcela zdarma. V případě, že se bude jednat o složitější dotaz, bude vám nabídnuta placená forma odpovědi.


Studování kurzu

Jestliže máte zaplacený kurz, objeví se vám po přihlášení do portálu na titulní stránce. Stačí na něj pouze kliknout. Na stránce kurzu se vám zobrazí jednotlivé lekce a jejich stručný obsah. Nejčastěji lekce obsahují studijní materiál a úkoly k řešení. Povinnost provádět jednotlivé úkoly zde není.

lekceV případě, že byste měli nějaké problémy s ovládáním a používáním E-learningového portálu, obraťte se na minarikova@spravce.cz.